Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Panele szklane - doskonałe uzupełnienie każdej kuchni

Panele szklane nie schodzą z czołowych miejsc listy najlepszych pomysłów na aranżację wnętrza domu. Osoby z branży się temu nie dziwią, gdyż znają zalety paneli szklanych. Panele szklane posiadają niepowtarzalny wygląd, są funkcjonalne i łatwe w czyszczeniu. Panele szklane zdobyły uznanie projektantów, tym iż ich zastosowanie nadaje całemu wnętrzu szczególnego blasku i nowoczesnego charakteru. W niektórych przypadkach zastosowanie paneli szklanych odmienia całkowicie wnętrz, dzięki czemu koszty remontu ulegają znaczącej redukcji.

Jednak w większości aranżacji panele szklane stanowią wyłącznie ozdobę kuchni, tworząc ciekawe połączenie między blatem, a wiszącymi nad nim szafkami.

Panele szklane najczęściej wykorzystuje się w kuchni, w której stanowią element dekoracyjny i funkcjonalny. Zastępują one przeważnie standardowo wykorzystywaną terakotę, która oddziela blat, a szafki wiszące. Do niedawna, w tym miejscu, używano wyłącznie płytek zabezpieczających ścianę przed różnego rodzaju zabrudzeniami, które mogły powstać podczas przygotowywania posiłków.

Kuchnia to miejsce w domu, które jest szczególnie narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego warto wybierać do niej rozwiązania możliwie jak najprostsze, które w łatwy sposób można utrzymać w czystości. Panele szklane są odporne na działanie wysokich temperatur. Można je stosować w otoczeniu kuchenki czy piekarnika.

Niewątpliwą zaletę paneli szklanych jest ich utrzymanie w czystości. Panele szklane są niewrażliwe na wodę i detergenty czyszczące. Aby utrzymać panele szklane w czystości należy je przetrzeć wilgotną ściereczką, a następnie wytrzeć do sucha.

Poniżej praktyczny przykład wykorzystania paneli szklanych w kuchni. Wykorzystane szkło jest hartowane i ma 5mm grubość. Zostało polakierowane w kolorze ścian (błękitny z palety NCS).

 

nowoczesne panele szklane Warszawa

 

panele szklane du kuchni

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart