Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Nowoczesna kabina prysznicowa

Wiele projektów domów jednorodzinnych jest opartych o dwie kondygnację: parter i poddasze użytkowe. Rzadko spotykane są koncepcje domów jednorodzinnych, które posiadają piętro ze ścianami w pełnej wysokości. Właśnie ściany kolankowe, które występują na poddaszu użytkowym stanowią duży problem. Niepełna wysokość prostej ściany, która oscyluje w granicach 150 cm jest dużym problemem podczas montażu kabin prysznicowych, mebli oraz luster.

Lecz czy jesteśmy na pozycji przegranej i umieszczenie kabiny prysznicowe i lustra będzie podyktowane wyłącznie bryłą i typowymi rozwiązaniami na rynku. Oczywiście, że nie. Wystarczy skorzystać z usług profesjonalnego szklarza, który oferuje kabiny prysznicowe na dowolny wymiar i kształt. Wybierając usługi firmy szklarskiej mamy możliwość wybrania wielu gustownych dodatków szklanych w postaci luster na wymiar, mebli szklanych i innych akcesoriów wykonanych z tego szlachetnego materiału.

W tym miejscu należy sprecyzować powszechnie panującą a zarazem nie do końca prawdziwą opinię na temat kabin wykonywanych na wymiar. Chodzi o ich cenę. Wiele osób powtarza, iż kabiny prysznicowe na wymiar są znacznie droższe od dostępnych w marketach budowlanych. Nie jest to prawdą jeśli porównamy produkty, które zostały wykonane z podobnej jakości materiałów. Wtedy różnica cenowa nie jest znaczna. Natomiast większość kabin prysznicowych, które są dostępne w marketach budowlanych, nie jest wykonane z odpowiedniego szkła lub są wykonane z tworzywa sztucznego. Tego rodzaju rozwiązania są tańsze lecz bardzo trudne w utrzymaniu w czystości. Drzwi i boki kabiny prysznicowej powinny być wykonane z hartowanego szkła o odpowiedniej gramaturze i jakości. Dzięki temu drzwi szklane można utrzymać w nienagannej czystości. A cała kabina prysznicowa przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa.

Drugi aspekt, który odróżnia nasze kabiny prysznicowe od innych to jakość wykonania. Ważne są szczegóły tj: prowadnice i uszczelki. Stosowanie sylikonu powinno zostać ograniczone do absolutnego minimum. Niestety w tanich kabinach z marketów budowlanych trzeba go używać bardzo dużo. Fabryczne uszczelki nie zapewniają odpowiedniej szczelności. Natomiast sylikon szybko ulega przebarwieniom i zabrudzeniom. Poprzez to wywnętrz kabiny mamy wrażenie powstawania nieestetycznego, żółtego osadu na łączeniach. Kolejną kwestią to trwałość sylikonu - kabinę trzeba cyklicznie doszczelniać poprzez nałożenie kolejnych warstw sylikonu. Nasze kabiny prysznicowe posiadają odpowiednie uszczelki, które zapewniają doskonałą szczelność. My je montujemy na miejscu i odpowiadamy za jakość stosowanych produktów. Dlatego dobieramy materiały odpowiedniej jakości, które zapewniają nam oczekiwany efekt.

Poniżej przykład montażu kabiny prysznicowej na poddaszu w domu jednorodzinnym w Warszawie. Zakres prac obejmował montaż kabiny prysznicowej, która została zbudowana z trzech ścian z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 8mm. Dodatkowo zostało zamontowane lustro podświetlane. Lustra na wymiar to dodatkowy element, który nada niepowtarzalnego charakteru w łazience. W przypadku tego rodzaju luster ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Warszawa - montaż kabiny prysznicowej

nowoczesna kabina prysznicowa

lustra na wymiar Warszawa

montaż lustra na wymiar

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart