Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Panele szklane Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Panele szklane Warszawa

Panele szklane są coraz częściej wybieranym elementem wystroju naszej kuchni. Jest to nowoczesne, a zarazem praktyczne rozwiązanie do dekoracji ścian.panele szklane w mieszkaniu - Warszawa


Panele szklane zastanawiasz się czy ich montaż u Ciebie będzie dobrym rozwiązaniem? Szybki montaż, nowoczesność i łatwość w utrzymaniu to główne ich zalety.

Panele szklane Warszawa z czego są wykonane?

Panele szklane mogą być wykonane z dwóch typów szkła. Pierwszym z nich jest szkło zwane lacobel. Jest to szkło niehartowane o grubości od 4-6 mm. Szkło niehartowane łatwiej poddaje się uszkodzeniem niż szkło hartowane, a po rozbiciu tworzy ostre odłamki o nieregularnych kształtach. Cienkie szkło bardzo niekorzystnie znosi zmianę temperatur, dlatego warto zastanowić się gdzie dokładnie chcemy ja umieścić Panele szklane wykonane w tej technologii są idealnie gładkie. Szkło, to powstaje przy wykorzystaniu specjalnej technologii float, czyli w wyniku łączenia ze sobą dwóch warstw szyby, pomiędzy którymi znajduje się folia. Szkło lacobel może mieć rożne kolory, w zależności od wizji i upodobań Klienta. Panele szklane Warszawa mogą mieć rozmaite odcienie szkła z palety RAL. Z tego typu szkła możemy również wykonać kabiny prysznicowe, szafy lub wyłożyć ściany w przedpokoju lub salonie. Ostatnim czasem bardzo popularne stały się również panele szklane Warszawa, wykonane w technologii Opti White. Takie szkło jest idealnie krystaliczne, bez zielonakwej poświty ( nie posiada żelaza). Panele szklane Warszawa ze szkła hartowanego są na pewno bardziej odporne na czynniki zewnętrzne jak temperatura czy porysowanie.

panele szklane w mieszkaniu


W przypadku rozbicia, choć o to wcale niełatwo, szkło hartowane rozpada się na drobne kostki o zaokrąglonych krawędziach. Panele szklane mogą być również pokryte grafika, którą Klienta sam dobierze z banku zdjęć. Tutaj to co nas ogranicza przy wyborze zdjęć, to tylko nasza wyobraźnia. Szkło hartowane moze być również lakierowane.

Panele szklane Warszawa jak wygląda montaż?

Istnieje kilka rodzajów ich montaży. Jednak powinno się skorzystać z firmy, która się tym zajmie. Panele szklane Warszawa nie tylko musimy zamontować, jednak również przewieźć na miejsce.

  • panele szklane montaż na klej - tutaj na panel nakładana jest warstwa bezbarwnego kleju. Należy zachować odstęp od górnej szafki, minimum 3 cm. Musimy mieć na uwadze, że szafka pod wpływem wilgoci panującej w czasie gotowania może z czasem opadać.

  • panele szklane montaż na profile w ramkach - panele są umieszczane w specjalnych ramkach, w których osadza się tafle szkła. Następnie za pomocą śrub przykręca się profile są ściany. Tak zamontowane panele szklane idealnie wypełniają całą przestrzeń. Wyglądają bardzo atrakcyjne, a w razie potrzeby panele możemy wymienić na inne.

  • panele szklanemontaż na tzw dystanse. Jest to metoda, która polecana jest przy montażu paneli z oświetleniem. Nie jest ona tak bezpieczna i solida jak montaż na panelach, gdyż tafle szkła nie przylegają bezpośrednio do ściany.

Panele szklane Warszawa aby były ozdobą Twojego mieszkania powinny być wykonane przez profesjonalistów. Firma nie tylko bezpiecznie je przewiezie, ale również zamontuje w kuchni czy łazience.

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Nasz blog
Wykonanie: Devilart