Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Lustra na wymiar Warszawa

Lustra na wymiar Warszawa maja tą główną zaletę, że są wykonane według naszego pomysłu. Będą idealnie dopasowane do wnętrza, uwzględniając jego wielkość jak i wystrój. Dlatego najważniejszą ich cechą to dowolna konfiguracja. Mogą mieć one bowiem odmienną:

 • wielkością
 • rodzaj szkła
 • wykończenie krawędzi
 • kształt
 • stylistykę

Lustra na wymiar Warszawa jaki rodzaj szkła wybrać?

Wszystko zależy od tego czy lustro ma służyć nam do przeglądania czy ma być wykończeniem szafy. Lustro w kolorze zieleni, grafitu, srebra to właśnie jego barwa może nadać mu unikany charakter.

lustro wykonane na wymiar do łazienkiZatem jaki kolor i czym się ono różni od siebie:

 • lustra na wymiar wykonane ze szkła Float. Jest to jedno z najpopularniejszych luster, gładkie przeźroczyste o lekko zielonkawym zabarwieniu, które spowodowane jest obecnością żelaza. Im tafla szkła jest grubsza tym bardziej odcień zieleni jest widoczny. Możemy je spotkać w grubościach takich jak: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 19mm.

 • lustra na wymiar Warszawa wykonane ze szkła OPTIWHITE. Jest to szkło o obniżonej ilości, żelaza, dzięki czemu nie ma zielonkawej barwy. Jest to tafla szkła o wyjątkowej przepuszczalności światła i przezroczystości. Występuje w kilku rozmiarach od 2 do 10 mm

 • lustra na wymiar Warszawa wykonane ze szkła hartowanego-bezpiecznego. Jest ona najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Jego główna zaletą jest to, że pomiędzy 2 szybami znajduje się folia, która zabezpiecza szkło w przypadku rozbicia. Rozpryskuje się na małe, tępe fragmenty, przez co niweluje ryzyko pokaleczenia do minimum.

 • lustra na wymiar wykonane ze szkła lacobel- lakierowane. Jest ono dostępne tylko w małej liczbie kolorów. Jednak idealnie nadaje się do wykończenia szaf, ścian. Charakteryzuje się ładnym połyskiem i jest przewaznie grubości 4 mm. Nie jest to szkło hartowane, dlatego łatwiej ulega uszkodzeniom.

Jak możemy wykończyć lustra na wymiar Warszawa?

Krawędzie lustra mogą być wykończone na kilka sposobów:

 • Najprościej chociaż ostatnio mało popalane są ramy, w których uwieszamy nasze zwierciadło

 • Są one aluminiowe, drewniane, a nawet pozłacane. Najczęściej spotykamy je w muzeach lub starszych budynkach.

 • faza- czyli wykończenie krawędzi lustra szlifem . Jest to chyba najbardziej w ostatnim czasie popularna forma jaką możemy spotkać w nowoczesnych domach czy hotelach.

 • szlif - metoda ta polega na wygładzenie cięcia poprzez zebranie ostatniego milimetra szkła.

 • brak wykończenia - lustra mają ostre krawędzie. Wykorzystywane są tylko do umieszczenia w ramie.


ludstro do salonu na specjalny wymiar


Lustra na wymiar Warszawa gdzie możemy je powiesić?

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie łazienki bez lustra. Możemy tutaj zastosować lustra na wymiar Warszawa wolnowiszące. Dodatkowo mogą być wzbogacone, o oświetlenie, które nada wnętrzu niepowtarzalny charakter. Innym pomieszczeniem w którym chętnie wieszamy lustra to przedpokój.

kilka luster na wymiar - realizacja: dom Warszawa


Wiele z nas przed wyjściem chce sprawdzić jak wygląda, a do tego idealnie sprawdzi się lustro wykonane ze szkła OPTIWHIte. Mały salon, który chcemy optycznie powiększyć i tutaj również idealnie sprawdzą się lustra na wymiar Warszawa.

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Nasz blog
Wykonanie: Devilart