Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Szkło w domu

Drzwi szklane, kabiny prysznicowe, lustra na wymiar, balustrady o tylko nieliczne zastosowania szkła w domu lub mieszkaniu. Coraz częściej wykorzystujemy szkło podczas projektowania wnętrz.  Szkoła ma charakter ponadczasowy i stanowi idealne i nowoczesne dopełnienie wnętrza.

Szkło może być przezroczyste albo pokryte emalią, która odpowiada odcieniom danego wnętrza. Szkło może być matowe lub błyszczące. Szkło jest na tyle uniwersalnym materiałem, który doskonale sprawdzi się w każdym projekcie budowlanym. Najczęściej spotykanym zastosowaniem szkła są kabiny prysznicowe i lustra na wymiar. Natomiast szkło również może zostać wykorzystane do budowy ciekawej aranżacji kuchni czy do oddzielenie jednego pomieszczenia od pozostałych. Tradycyjne drzwi wykonane z drewna lub płyty MDF ustępują bardziej nowoczesnym rozwiązaniom - nie inaczej, chodzi o drzwi szklane. Są one coraz bardziej popularne w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Natomiast bardzo ciekawy efekt można uzyskać stosując panele szklane, które z powodzeniem zastępują tradycyjne płytki kuchenne. Panele szklane mogą posiadać dowolny nadruk w postaci grafiki. Dzięki niemu możemy ożywić każde wnętrze.

Stosują różne połączenia szkła w pomieszczeniu jesteśmy wstanie uzyskać unikalny efekt. Nasza łazienka nie będzie identyczna jak tysiące innych. Stosując kabiny prysznicowe na wymiar oraz panele szklane, możemy zamienić naszą łazienkę w oazę spokoju z wodospadem w tle.

Poniżej przykład jednej z naszych realizacji w Warszawie, która została zrealizowana w nowo powstającym domu. Do naszych obowiązków należało zamontowanie paneli szklanych w kuchni. Do tego celu zostało użyte szkoło hartowne, lakierowane na czarno, o 5mm grubości. Następny elementem naszych prac była łazienka, w której wykonaliśmy lustra na wymiar, które zostały naklejone na fronty od szafek. Niektóre lustra zostały wypiaskowane od tyłu tak żeby później podświetlić fronty. W łazience została również zamontowana kabina typu walk in ze szkła hartowanego 8mm optiwhite (o błękitnym odcieniu dzięki obniżonej zawartości żelaza). Całość naszych prac dopełniały między pokojowe drzwi szklane, które zostały wykonane z 8mm szkła hartowanego o odcieniu satyny.

 

drzwi szklane Warszawa kabina prysznicowa na wymiar

 

lustra na wymiar Warszawa

 

panele szklane - montaż Warszawa

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart