Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Drzwi szklane w ogrodzie

Szkło to materiał ponadczasowy i o uniwersalnym zastosowaniu. Można go łączyć ze stalą, drewnem i innymi materiałami popularnymi w budownictwie. Dlatego nie należy się dziwić, że został wykorzystany na zewnątrz domu do upiększenia wyglądu ogrodu.

Poniżej chcieliśmy zaprezentować Państwu szklaną zabudowę, która została wyposażona w przesuwnym system drzwi szklanych. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się przy dużych przestrzeniach, a do takich należy taras. Stosują przesuwne drzwi szklane możemy szybko przekształcić otwartą przestrzeń tarasu, w przytulne i osłonięte od wiatru pomieszczenie. Dzięki temu wydłuży się okres użytkowania tarasu o kilka miesięcy. Stosując popularne lampy grzewcze, oszklony taras może służyć domownikom przez większość roku. Dodatkowym atutem zastosowania szklanych ścianek i przesuwnych drzwi szklanych to możliwość utworzenia całorocznego ogrodu zimowego. Oczywiście ogród zimowy będzie wymagał dodatkowego ogrzewania, które zapewni optymalną temperaturę roślinom podczas zimy.

 

drzwi szklane Warszawa

zewnętrze drzwi szklane

ciekawe wykorzystanie szkła

przesuwne drzwi szklane

Warszawa - realizacja szklarza

 

Prezentowana zabudowa tarasu została wykonana ze szkła hartowanego o grubości 10mm, przy użyciu systemów aluminiowych firmy Dorma. Wszystkie drzwi szklane mają dociąg, który polega na tym że ostatnie kilka centymetrów ruchu drzwi jest samoczynnie domykane. Dzięki temu proces zamykania drzwi szklanych jest bardzo płynny i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowanie przesuwnych drzwi szklanych ma na celu zapewnienie jeszcze większy komfort użytkowania i wysoki poziom bezpieczeństwa. Tradycyjne drzwi rozwierane są narażone na oddziaływanie wiatru, który może powodować ich samoczynne zamknięcie.

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart