Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Salon kosmetyczny - Warszawa, Bemowo

Wykorzystanie szkła w salonie kosmetycznym to doskonały pomysł. Przygotowanie aranżacji wnętrz w oparciu o szklane elementy to doskonała alternatywa dla wszystkich salonów kosmetycznych, salonów SPA i gabinetów odnowy biologicznej.

Szkło to bardzo ciekawy i uniwersalny materiał, który może nadać wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Stosują elementy szklane, wnętrze nabiera unikalnego charakteru. Szkła sprawia, iż wnętrza wydają się bardziej sterylne - dlatego doskonale nadają się do salonów kosmetycznych, w których jest to bardzo istotna kwestia.

Często uważa się, iż szklarz kojarzony jest wyłącznie w wymianom szyb i luster. Jest to dość przestarzałe określenie tej profesji. Obecnie profesjonalny zakład szklarski świadczy kompleksowe usługi, na które składa się:

  • projekt, aranżacja wnętrz,
  • przygotowanie autorskich elementów: lustra, blaty, meble szklane,
  • montaż.

Poniżej przykład jednej z naszych realizacji, która została wykonana w systemie od projektu do efektu.

 

szklarz Warszawa

 

Powyższe zdjęcie prezentuje gustowną umywalkę, która została osadzona na 8mm blacie szklanym. Blat został wykonany z najwyżej jakości szkła hartowanego, które zostało polakierowane na biały kolor.

 

salon kosmetyczny w Warszawie - kompleksowe usługi szklarza

 

Natomiast wykonanie szklanego panelu, który prezentuje logo firmy, jest bardzo ciekawym pomysłem. Umieszczenie pod szkłem hartowanym, przestrzennego motywu roślinnego to doskonały pomysł. Obok takiego loga nie można przejść obojętnie. Ten element szklany, który pokazuje jak można wykorzystać panele szklane w sposób twórczy, nadaje charakteru całemu salonowi kosmetycznemu.

 

półki szklane - Warszawa

 

Kolejny ciekawy element naszej realizacji to szafka, która została wykonana z hartowanego szkła. Doskonale się sprawdzi podczas prezentowania markowych kosmetyków w salonie. Dzięki wykorzystaniu szkła i luster, każdy produkt będzie bardzo dobrze widoczny. Na pewno takie rozwiązanie poprawi sprzedaż produktów.

 

półki szklane - Warszawa

 

Ostatnie element realizacji to lustro wykonane na konkretny wymiar. Rama lustra została dobrana do kolorystyki całego salonu. Dzięki temu, wykonane przez nas lustro, doskonale prezentuje się w salonie kosmetycznym. Oferowane przez nas lustra na wymiar mogą być dowolnych kształtów, oprawione w różnego rodzaju ramy i posiadać wybraną taflę szkła.

 

lustra na zamówienie

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart