Cienkusz - szklarz Babice
Cienkusz - szklarz Babice, Warszawa
Szkło to nasza pasja

Lustra na wymiar Warszawa

Nasza firma to zakład szklarski, który posiada wieloletnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wyrobach szklanych na zamówienie.

Piastów - panele szklane w kuchni

Panele szklane w kuchni można wykorzystać nie wiele różnych sposobów. Mogą zostać wykorzystane w charakterze:

  • blatu,
  • ozdoby ściany,
  • frontów meblowych.

Natomiast najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest zastąpienie panelami szklanymi miejsca pomiędzy szafkami, która najczęściej była wypełniana tradycyjnymi płytkami.

Szyba umieszczona nad blatem kuchennym prezentuje się elegancko, a błyszcząca powierzchnia paneli szklanych optycznie powiększa pomieszczenie. Właśnie taki przykład wykorzystania paneli szklanych prezentują poniższe zdjęcia. 

 


panele szklane Warszawa

 

Panele szklane są wykonane z hartowanego szkła. Dlatego można je umieszczać w miejscach, które generują znaczne temperatury - np. przy kuchenkach. Odpowiednia ich grubość. W prezentowanym przykładzie to 5mm, umożliwia wykorzystanie ciekawych elementów graficznych. Dzięki temu panele szklane mogą zostać wzbogacone o różnego rodzaju zdjęcia. Motywy graficzne są drukowane w technologii UV. Tylko od Twojej inwencji zależy co się na nich znajdzie. Często spotykane są motywy związane z jedzeniem, krajobrazy oraz zdjęcia najbliższych.

 


panele szklane Warszawa - kuchnia Piastów

 

Przedstawiony przykład prezentuje panele szklane, które są ozdobione grafiką prezentującą motywy spożywcze. Całość kompozycji prezentuje się bardzo okazale i nadaje kuchni indywidualnego charakteru.

 

kuchnia i wykorzystanie paneli szklanych

Kontakt z nami
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706 05-082 Stare Babice
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.
Wykonanie: Devilart